Tags

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

I am helping my friend who has this travel website http://bali-melali.com. He is offering a car tour around Bali with or without tour guide. Since I would like to have Turkish and Slovak in my blog, I try to translate the articles there (on http://bali-melali.com) into Turkish and Slovak. Please pardon me for the mediocre translations. Despite that, for my Turkish and Slovak readers, if you want to visit Bali, you can contact him, my friend, via email to info(at)bali-melali.com

This is the first article – Kintamani Tour (TR/SK)

Sabah 8: 30’da, Barong ve Keris Dansı performansı için Batubulan’a gideceğiz. Bunu takiben, Bali’deki altın ve gümüş eserlerinin merkezi olan Celuk’a gidiyoruz. Kuzeyde biraz, ahşap oymalarıyla meşhur bir köy olan Mas / Peliatan’ı da ziyaret edeceğiz. Geleneksel ve modern Bali resimlerine bakacağımız Ubud da bu turda. Ardından, daha kuzeyde ilerlemek için Tegallalang’daki büyüleyici pirinç terasına uğrayacağız. Son olarak, Batur Gölü ve Volkan’ın muhteşem manzaralarıyla gözlerimizi şenlendirmek için Kintamani’ye geçeceğiz. Öğle yemeğiniz için yerel bir restoranda duracağız. Geri dönüşümüzde Tampaksiring’teki Pura Tirta Empul’u (kutsal bir bahar tapınağı) ziyaret ettikten sonra, Turumuzu bitirmek için Bedulu’daki fil mağarasına gideceğiz.

Çok teşekkür ederim

kintamani

Kintamani

Tegallalang-ricefields

Tegallalang

V 8:30 hod, budeme robiť naša cesta k Batubulan pre Barong a Keris tanečné predstavenia. V nadväznosti na to, že budeme mieri do Celuk, ktoré je hlavným centrom zlaté a strieborné prác v Bali. Trochu na sever, budeme tiež navštíviť Mas / Peliatan, dediny známy pre svoje rezbárstvo. Ubud je tiež v tomto turné, kde sa pozrieme na tradičných i moderných balijských malieb. Potom, ktoré idú ďalej na sever, budeme zastaviť v očarujúce ryžové terasy v Tegallalang. Nakoniec budeme pokračovať do Kintamani k sviatku naše oči s nádherným výhľadom na jazero Batur a Volcano. Urobíme zastávku v miestnej reštaurácii pre váš obed. Na našej ceste späť, budeme robiť návštevu Pura Tirta Empul (svätý prameň chrám) v Tampaksiring a potom sa slonia jaskyňa na Bedulu k záveru, naša prehliadka.

Ďakujem veľmi pekne